Tajemnice Domu Anubisa

Odkrywajcie sekrety, podążajcie za wskazówkami


#1 2011-06-28 14:30:57

Brianna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 13
Punktów :   

Film na podstawie "Tajemnic Domu Anubisa"

To ja może pozwolę sobie przekleić cały artykuł, który znalazłam wczoraj w internecie.

Niemiecki Nickelodeon oraz Studio100 Media są w trakcie tworzenia filmu na podstawie popularnego serialu Nickelodeon, który niedawno zadebiutował również w Polsce - "Tajemnice Domu Anubisa". Oficjalnie film będzie kręcony w Belgii i premiera planowana jest na wiosnę 2012 roku. Adaptacja pojawi się w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Czy jednak pojawi się w Polsce, skoro na owej liście nie znajduje się nawet Ameryka?

Podobno film ma nosić tytuł "The Anubis Door", jednak ta nazwa nie została potwierdzona, gdyż pochodzi z angielskiej wikipedii. Wiemy, że każdy może ją edytować, więc prawdziwości tego doniesienia możemy się tylko domyślać. Jednak film został oficjalnie potwierdzony i nie musimy się obawiać że to wymysł.

Tymczasem mamy również nowe doniesienia o drugim sezonie serialu. Nadal nie ma oficjalnego potwierdzenia, ale fani ciągle go wypatrują. Ostatnio Alex Sawyer, aktor który gra w serialu Alfie'go, napisał na swoim profilu na twitterze że 2 sezon nie jest w trakcie produkcji, jak myślą fani. Jest w domu, a połowa z nich w Los Angeles. Nie sądzi by Nickelodeon zaprzestał na pierwszym sezonie i ma nadzieję, ze powstanie drugi. Jednak biorąc pod uwagę jego status - "Wszystko, co mówię, ocieka sarkazmem. Nie bierz mnie na poważnie," zmienia postać rzeczy.

W internecie pojawiły się dwa tytuły - House of Romance oraz Sibuna Returns, które prawdopodobnie są tytułami pierwszych odcinków drugiego sezonu Domu Anubisa. Nazwa Sibuna Returns to podobno tytuł pierwszego odcinka, ale podejrzewa się że zostanie zmieniony właśnie na House of Romance, by trzymać się starej zasady jak w pierwszym sezonie, gdzie na początku każdej nazwy odcinka było słowo "House".


No cóż, krótkie to nie jest, ale fani, tacy jak tutaj pewnie są mile zaskoczeni. Może być ciekawe.
Artykuł trochę długi, ale warto przeczytać. Co o nim sądzicie? ;]


Caine! <3

Offline

 

#2 2011-06-28 15:11:26

Sender1

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Film na podstawie "Tajemnic Domu Anubisa"

Pomysł na film dość fajny. Tylko ten tytuł, "The Anubis Door" jakoś mi nie brzmi.  Drzwi Anubisa. Mam nadzieję, że wyjdzie w Polsce, bo odcinki serialu za krótkie. Wiem, że są podzielone tak, aby dwa wyszły na jeden ale tego właśnie nie lubię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dicho.pun.pl www.motoskutery.pun.pl www.fcpd.pun.pl www.k2008sgsp.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl