Tajemnice Domu Anubisa

Odkrywajcie sekrety, podążajcie za wskazówkami


#1 2011-06-27 22:22:28

Brianna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 13
Punktów :   

Działy

Niedawno dołączyłam do forum, a już mam problem. Ciekawe, nie?
Mianowicie nie wiem do jakiego działu wstawić informację dotyczącą "Tajemnic Domu Anubisa", gdyż brakuje tutaj takiego ogólnego tematu. No i oczywiście tego z jakimiś nowymi informacjami, czy ciekawostkami. No i kolejnym problemem było zadanie tego pytania, bo wolałabym, aby nie było ono wstawione do pytań, lecz do działu "propozycje" (który nie istnieje). A propozycją byłoby założenie owych działów.

Zrozumieliście coś z tego masła maślanego? Mam nadzieję.


Caine! <3

Offline

 

#2 2011-06-28 12:21:22

Sender1

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Działy

Zrozumiałam. Założe dziś jakiś taki ogólny temat. Propozycje być może jeszcze dziś lub jutro. Dopiero mniej niż amatorsko opanowałam zakładanie forum.

Offline

 

#3 2011-06-28 14:24:43

Brianna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Działy

No zdążyłam zauważyć.
Kolejny błąd, który odkryłam w forum...
Dział "Aktorzy", myślę, że lepiej by brzmiało "Obsada". Bardziej profesjonalnie. No i modem nie jestem, ale nawet 1 post w tym temacie jest off topem. Jak sama nazwa - aktorzy. Powinno się tam rozmawiać o grających w serialu aktorach, a nie bohaterach!
Proponuję zmienić nazwę działu na bohaterowie, a nazwę tematu na samo imię i nazwisko postaci.
A osobno założyć temat "Obsada", bo wtedy będzie estetyczniej i w tamtym dziale będzie można porozmawiać o grze aktorskiej, wyglądzie itp. Aby to miało jakiś sens.
NO i teraz widzę temat "Ogólnie"... Nie wiem, czy skoro forum jest o tym jednym serialu, to tematów będzie raczej mało, więc proponuję dołożyć 2 tematy: Ciekawostki i jeszcze jakiś, do którego nazwy nie potrafię wymyślić, chodzi o to, że będzie to temat gdzie będzie można dawać stałe informacje, odnośnie nowych odcinków, zmianach w obsadzie, czy bardzo cennej informacji, którą znalazłam, ale nie wiem, gdzie ją umieścić. X.x
Dobra, dam ją do ogólnych, a potem najwyżej przeniesiesz mojego posta.

Kolejna sprawa, Sender1... Odbierz pw, bardzo Cię proszę. Tak ładnie się tam rozpisałam, a ty olałaś. ;>


Caine! <3

Offline

 

#4 2011-06-28 15:15:53

Sender1

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Działy

Nie nadążam Za dużo chcesz zmian, co jest fajne . Dlatego jesteś modką .

Offline

 

#5 2011-06-28 16:45:35

Brianna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Działy

Mhm, jasne. To po prostu wprowadzaj zmiany i się nie spiesz. Nikt nikt Cię nie pogania.
Po prostu chciałabym, aby owe zmiany były wprowadzone, ponieważ tak będzie estetyczniej, a im lepsze będzie forum, tym więcej ludzi będzie się logować, co będzie równoznaczne z sukcesem.


Caine! <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.motoskutery.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.adresapokalisy.pun.pl www.dicho.pun.pl www.fcpd.pun.pl