Tajemnice Domu Anubisa

Odkrywajcie sekrety, podążajcie za wskazówkami


#1 2011-06-28 14:38:21

Brianna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 13
Punktów :   

Brianna się kłania

No to bez owijania w bawełnę, jestem Brianna (tzn. Taki mam nick bo imienia nie zdradzę). Mam 15 lat.
Kocham słuchać muzyki, rysować, siedzieć na forach (co widać), upominać za off-topy, wypominać błędy w postach, tworzyć nowe tematy ( i wszystko co związane z moderowaniem). Oprócz tego jestem fanką czytania książek i rzygania na fora o nieciekawym wyglądzie.
No cóż, za miła to ja raczej nie jestem więc radzę nie zadzierać, ale to swoją drogą.
Aczkolwiek myślę, że przy bliższym poznaniu uda wam się mnie polubić. ;]
No to może czego nie lubię... Justina B. i reklam, które mi się bezczelnie pokazują na internecie i nie da się ich zamknąć, a trzeba odświeżać stronę, (jak w tej chwili -.-).
Zadawajcie pytania.


Caine! <3

Offline

 

#2 2011-06-28 15:00:09

Sender1

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 17
Punktów :   

Re: Brianna się kłania

Witaj na forum!  Skoro to pierwszy tego typu temat to powiem, że możecie zadawać tu pytania. A więc :

Kogo z serialu tajemnice domu anubisa najbardziej lubisz?
Jaką muzykę lubisz?
Ulubiony film?

Offline

 

#3 2011-06-28 16:51:22

Brianna

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-26
Posty: 13
Punktów :   

Re: Brianna się kłania

W zasadzie w tym serialu nikt mi nie przypadł do gustu. Z damskich postaci chyba najfajniejsza jest Mara, chociaż ona do mnie też jakoś w szczególności nie trafia. A wszystkie inne postacie są takie... Sztuczne.
Chłopaków tez fajnych nie ma.
Muzykę... No to rock of course. A zespół to chyba Paramore albo Evanescence.
Film, tu by było ciężko stwierdzić, ale chyba "Nieproszeni Goście", ewentualnie "Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy:Złodziej pioruna"... Bo do tego filmu mam sentyment.


Caine! <3

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adresapokalisy.pun.pl www.synowiewiatru.pun.pl www.fcpd.pun.pl www.dicho.pun.pl www.k2008sgsp.pun.pl